O mnie

O PROJEKCIE

W DOBRYM TONIE to projekt autorski, mający przekonać wszystkich, że savoir-vivre to narzędzie ułatwiające życie i kontakty z innymi.

Savoir-vivre to taki survival dzisiejszego świata, pełnego podróży, poznanych ludzi i nowych sytuacji. Narzędzie, które przyda się w każdym miejscu świata i życia. Wiedza ta daje możliwość opanowania i odnalezienia się nawet w najbardziej kryzysowej lub zaskakującej nas sytuacji.

Już nigdy nie popełnimy gafy bezwiednie, savoir–vivre pozwala popełniać gafy z całą świadomością ich popełniania. Wiedza ta daje pewność siebie i wielki spokój w każdej sytuacji i w każdym miejscu.

Savoir–vivre traktuję jako narzędzie codziennego użytku, pomagające i wspierające mnie. Wiedza ta daje pewność w każdej sytuacji, dlatego uczę też tego swoich słuchaczy.

DOROTA PIETRZYK

Trener, doradca, wykładowca. Prowadzę szkolenia w zakresie savoir-vivre, etykieta biznesu, dress code, umiejętności interpersonalnych. Do każdego człowieka podchodzę indywidualnie.

Moją pasją jest pokazywanie innym jak etykieta może stać się narzędziem ułatwiającym życie i stosunki z innymi ludźmi, wydobywanie potencjału i wspieranie innych w rozwoju.

Od dwóch lat prowadzę swoje zajęcia również dla dzieci i młodzieży, główna tematyka to komunikacja i savoir-vivre.